13 lutego – VI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Dziś poświęcenie świec, a we wtorek katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych o 17:00 w salce na plebanii.
 2. Przy bocznym wejściu można nabywać książki p. Grażyny Marii Markowskiej z jej podpisem. Autorka przekazała je jako dar na nasz nowy ołtarz. Składając dobrowolną ofiarę możemy nabyć książkę, a zarazem wspomóc fundację ołtarza.
 3. Jutro, 14 lutego we wspomnienie św. Cyryla i Metodego, a w przeddzień rocznicy imienin św. Faustyny i rocznicy śmierci bł. ks. Michała Sopoćko, Ksiądz Arcybiskup podpisze dekret ustanawiający nasz kościół Sanktuarium Chrystusa Króla. Odczytanie tego dekretu nastąpi w następną niedzielę,
  20 lutego podczas Mszy świętej o godz. 11.30.
  Zapraszamy do udziału w tej uroczystości by podziękować Bogu za ten dar dla naszej Parafii, naszego miasta i naszej Ojczyzny.
  W święto świętych Cyryla i Metodego – jednych z wielu patronów Europy, módlmy się za Stary Kontynent, szczególnie prosząc Boga o pokój i powrót do wartości.
 4. Msza Święta w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w piątek o 18:30, a w sobotę o 9:00.
 5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego oraz do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli z diecezjalnym dodatkiem oraz Christus Regnat – naszej parafialnej gazetki. W najnowszym numerze m.in. relacja z wyjazdu dzieci do Stargardu.
 6. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *