16 sierpnia – XX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Gościmy wspólnotę Czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia, grupę ludzi, którzy dadzą świadectwo kroczenia przez życie z Maryją wg Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do NMP św. Ludwika Marii Grignion de Montford. Po Mszy Świętej będzie można nabyć Traktat.
2. Zachęcamy do wsparcia Tymka, który potrzebuje drogiego leczenia mającego na celu odtworzenie ucha. Więcej informacji na ulotkach z tyłu kościoła.
3. Caritas Polska organizuje zbiórkę do puszek na rzecz poszkodowanych przez zamach w Bejrucie. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej.
4. Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza wszystkich do udziału w dożynkach archidiecezjalnych, które odbędą się w przyszłą niedzielę w Mieszkowicach. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracujących na roli i o wdzięczności za plony.
5. Zapraszamy do pogłębienia swojej wiary poprzez udział w nabożeństwach w naszej świątyni. W poniedziałki po Mszy o 7:30 modlitwy za konających, w środy o 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeństwo eucharystyczne z modlitwa o powołania o 17:30, a o 23:00 adoracja – godzina święta, w piątki adoracja od 15:00 (rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego) do 18:00 (kończymy modlitwami do Krwi Chrystusa), w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po wieczornej Eucharystii różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00. Każdy Dzień Pański kończymy adoracją od 18:00 do 19:00.
6. Pielgrzymka Radia Maryja ze Szczecina do Torunia. Wyjazd 4.09. o 8:30, zaś powrót 6.09. ok. 5:00. Koszt to 200 zł. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu 500 431 600. Zgłoszenia do 26.08.
7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki Christus Regnat. Za naszą gazetkę jest dobrowolna ofiara.
8. Dziękujemy za modlitwę, serdeczność oraz ofiary na seminarium, parafię oraz prowadzone inwestycje.
9. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!
ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *