18 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

  1. W naszym kościele może przebywać jednocześnie czterdzieści osób. Każdy wchodzi do świątyni na własną odpowiedzialność.
  2. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o 17:00 w kościele.
  3. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Zachę-camy do uczestnictwa w Eucharystii, modlitwy za Ojczyznę. Z racji na uroczystość nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Droga światła w piątek po wieczornej Eucharystii.
  5. Zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w niedziele po Mszy Świętej o 17:00 do 19:00, w czwartki o 17:30 i 23:00, w piątki od 15:00 do wieczornej Mszy Świętej, w soboty po wieczornej Mszy do 21:00. Są to wspólnotowe nabożeństwa połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, ale adorację można przeżywać również indywidualnie, przed Jezusem będącym w tabernakulum. Nasza świątynia jest praktycznie cały dzień otwarta, więc zapraszamy do cichego trwania przy Panu. W najbliższą sobotę adoracja ze śpiewem uwielbieniowym prowadzonym przez zespół Morze Miłosierdzia.
  6. W domu parafialnym została oddana do użytku kaplica, którą we czwartek podczas kapłańskiego spotkania dekanalnego poświęcił ks. abp Andrzej Dzięga. Poświęcił też nowe tabernakulum. Gdyby ktoś chciałby być jego współfundatorem, to bylibyśmy wdzięczni. Będzie można w tej kaplicy odprawiać nocne adoracje, oczywiście po uprzednim umówieniu się z księdzem proboszczem.
  7. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie.
  8. Niech Bóg obdarza swym błogosławieństwem Jubilatów i Solenizantów.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *