24 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Autor:

1. W ubiegłą niedzielę na leczenie Olgi Siergiuk zebrano 3037,21 zł., 15,50 euro i 1 $. Bóg zapłać!

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to okazja do dziękczynie-nia Bogu za dar Wcielenia, a Maryi za Jej „tak”. Jest to także Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej adoracji będzie można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego. Polega ona na modlitwie przez dziewięć miesięcy w intencji dziecka będącego w łonie matki, którego życie jest zagrożone.

3. We wtorek Msza Święta w intencji Radia Maryja i TV Trwam o godz. 17:00.

4. W środę o godz. 18:00 w salce na plebanii spotkanie dla osób, które chciałyby się zaangażować w oprawę muzyczną Triduum Paschalnego.

5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga krzyżowa w piątki o godz. 10:00 oraz po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:30, a po niej krótkie słowo do dzieci. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele po Eucharystii o 17:00, czyli ok. 17:50. Niejako przedłużeniem tej modlitwy będzie adoracja do godz. 19:00.

6. W najbliższą sobotę w Polo Markecie odbędzie się zbiórka żywności organizowana przez nasz parafialny Caritas. Dary zostaną przeznaczone na pomoc świąteczną dla ubogich rodzin. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

7. Ekstremalna Droga Krzyżowa będzie miała miejsce 5-6.04.2019 r. Zapraszamy do udziału w tym duchowym zmaganiu. Więcej informacji na plakatach, a zapisy na stronie: www.edk.pl.

8. Przed Niedzielą Palmową chcemy udać się na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej. Odbywa się ono na powietrzu, w otoczeniu sanktuarium – miejsca najstarszych objawień maryjnych w Polsce. Wyjazd w sobotę 13.04.2019r. Zbiórka przy kościele pw. Bł. Michała Kozala o godz. 7:30. Koszt to 50 zł. Zapisy w zakrystii.

9. Przy wejściu do zakrystii jest skarbonka, gdzie można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *