27 czerwca – XIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15.
 2. We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Jest to dzień imienin ks. Piotra Pawła Skóry, ks. Pawła Olewińskiego i ks. Pawła Szelocha. Solenizanci odprawią Eucharystię o 18:00, po której będzie można złożyć im życzenia.
 3. W środę spotkanie Żywego Różańca po wieczornej Mszy Świętej.
 4. W czwartek wspomnienie św. Ottona, patrona naszej archidiecezji.
  Zapraszamy do modlitwy za Kościół Szczecińsko – Kamieński.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy dziękując Bogu za dar Eucharystii i kapłaństwa, a także prosić o nowe powołania podczas nabożeństwa o 17:30 oraz godziny świętej o 23:00.
 6. Msze Święte w pierwszy piątek miesiąca o 7:00; 7:30; 9:00 (wynagradzająca za grzechy, a po niej nabożeństwo i droga krzyżowa) i po południu o 18:00. Spowiedź podczas Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. Ks. proboszcz odwiedzi chorych.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca ks. Paweł Szeloch odwiedzi chorych z posługą. Po wieczornej Eucharystii nabożeństwo pierwszosobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 8. W przyszłą sobotę zapraszamy mężczyzn na różaniec męski do parafii NMP Gwiazdy Morza. Modlitwa rozpoczyna się Mszą świętą o godz. 7.00.
 9. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w piątki na zakończenie adoracji – o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
 10. Zapraszamy na Filmowe Rekolekcje Ewangelizacyjne, w ramach których
  projekcje niezwykle poruszających filmów: „13.Dzień – Fatima”, Ufam Tobie” i „Ja Jestem”. Rekolekcje poprowadzi p. Benon Wylegała, generalny konsultor Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II oraz założyciel Fundacji Filmowy Ruch Ewangelizacyjny z Bielska-Białej. Złoży on też swoje świadectwo wiary.
  Rekolekcje odbędą się w parafii św. Stanisława i Bonifacego w Świnoujściu w dniach 4 – 7 lipca. Więcej informacji na plakatach.
 11. Prosimy, by pamiętać o godnym stroju do kościoła. Strój godny to taki, który zasłania dekolt i ramiona, to nie dyskotekowe spódniczki, legginsy sportowe, krótkie spodenki, koszulki koszykarskie czy klapki. Ubiór skromny to, taki który nie przykuwa uwagi, nie koncentruje na mojej osobie. Ubiór świadczy o moim szacunku do Osoby, z którą się spotykam. Dziękujemy!
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, odwiedzania sklepiku i kawiarenki parafialnej.
 13. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary mówimy: Bóg zapłać!
 14. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym
  Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!
  Ks. Bogusław Gurgul
  proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *