4 listopada 2018 – XXXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Msza Święta w intencji Żywego Różańca dziś o 17:00, po niej spotkanie tej wspólnoty w Sali św. Jana Pawła II.

2. Pragniemy przypomnieć, że Msze Święte wieczorne od 03.11. aż do końca marca są odprawiane o godz. 17:00.

3. W najbliższy wtorek Msza Święta zbiorowa za zmarłych o godz. 17:00.

4. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Wciąż można je składać do skrzynek z napisem: wypominki.

5. Do 08.11. można uzyskać odpust za zmarłych pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Jest to wyjątkowa okazja do tego, by każdego dnia pomóc jednemu zmarłemu! Nie marnujmy łaski Bożej i korzystajmy chętnie ze skarbca Kościoła!

6. W przyszłą niedzielę, 11.11. Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku przeżywamy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Eucharystia w intencji Ojczyzny o godz. 10:00 z udziałem władz miasta i marynarki wojennej. Zapraszamy na śpiew pieśni patriotycznych w tym dniu o godz. 19:30 w Sali św. Jana Pawła II. Pamiętajmy w modlitwie o Polsce, która jest naszym domem.

7. W każdą niedzielę listopada procesja za zmarłych o 15:00 na cmentarzu. Modlitwie przewodniczą kapłani z parafii lewobrzeża Świnoujścia.

8. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach w naszym kościele. W środy o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki godzina święta od 23:00 do 24:00, w piątki adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką do Miłosierdzia Bożego i trwa do wieczornej Eucharystii (podczas niej okazja do spowiedzi), w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po wieczornej Eucharystii adoracja do 20:00.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, a dla dzieci i młodzieży jest Mały gość niedzielny. Ponadto zapraszamy do parafialnej kawiarenki oraz sklepiku.

10. Dziękujemy za ofiary na parafię i prowadzone remonty oraz na seminarium i wypominki.

11. Solenizantom i Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Patronów.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *