11 lipca – XV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Gościmy o. Piotra Koźlaka, redemptorystę, który zapozna nas z ofertą katolickiego wydawnictwa Homo Dei. Po Mszy świętej przy bocznym wejściu można będzie nabyć książki, które o, Piotr przywiózł.
 2. W poniedziałek i wtorek dwudziestoczterogodzinna adoracja i post w intencji powołań kapłańskich. Rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00 w poniedziałek i zakończymy Mszą świętą w środę o godz. 18.00. w związku z tym bardzo prosimy o zapisywanie się na tę adorację w zakrystii po Mszy Św.
 3. Msza Święta i spotkanie Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci we wtorek o 18:00.
 4. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej). Jest to święto wszystkich, którzy noszą szkaplerz, szczególnie karmelitański. Podczas. Eucharystii o 18:00 będzie można przyjąć ten znak przynależności do Maryi i uczestnictwa w dobrach duchowych Rodziny Karmelitańskiej.
 5. W sobotę 17.07. Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczną się Misje u stóp Krzyża z Relikwią Krzyża Pana Jezusa. Podczas Mszy Świętej będzie powitanie. Misje trwać będą do 21 lipca. Po każdej Mszy świętej będzie błogosławieństwo relikwią Krzyża Chrystusa. Zapraszamy do osobistej, cichej adoracji tegoż Krzyża.
  6.Za tydzień gościć będziemy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, którzy podzielą się z nami swoim świadectwem. Będzie można również wesprzeć seminarium materialnie.
 6. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
 7. Przypominamy Drodzy o godziwym stroju w kościele. Strojem moim pokazuję też moją wiarę i szacunek wobec Tego z kim się spotykam a ponadto strojem nieodpowiednim mogę być powodem czyjegoś grzechu popełniając grzech cudzy.
 8. Dziękujemy za wszelkie ofiary, zaangażowanie i życzliwość.
 9. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielne-go, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.
  11.Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.
  12.Wszystkim Drogim Parafianom oraz wszystkim wypoczywającym na terenie naszego miasta i Parafii życzymy dobrego i godziwego wypoczynku.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *