12 lipca – XV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś gościmy pana Benona Wylęgałę, który opowiada nam o Filmowym Ruchu Ewangelizacyjnym. W związku z tym zapraszamy rekolekcje z projekcją filmów do Środy włącznie po Mszy świętej wieczornej w Sali św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakatach w gablotach.
  2. We wtorek wieczorna Eucharystia w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
  3. W czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej). Jest to święto wszystkich, którzy noszą szkaplerz, szczególnie karmelitański. Podczas. Eucharystii o 18:00 będzie można przyjąć ten znak przynależności do Maryi i uczestnictwa w dobrach duchowych Rodziny Karmelitańskiej.
  4. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
  5. Dziękujemy za ofiary na parafię i seminarium oraz na Msze Święte gregoriańskie za śp. Ks. Andrzeja Kamińskiego, a gdyby jeszcze ktoś chciał złożyć ofiarę na te Msze święte to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  6. W Najbliższą Niedzielę będziemy gościć ks. Dominika który posługuję na Ukrainie i pragnie podziękować za ofiary które złożyliście na Jego posługę oraz będzie też możliwość jeszcze wesprzeć Jego gorliwą pracę misyjną.
  7. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.
  8. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *