5 lipca – XIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w piątki na zakończenie adoracji – o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
  2. Gościmy o. Piotra Koźlaka, redemptorystę, który zapozna nas z ofertą katolickiego wydawnictwa Homo Dei.
  3. Mamy możliwość złożenia ofiary na Msze Święte gregoriańskie za śp. Ks. Andrzeja Kamińskiego oraz można wziąć koperty na ofiarę na seminarium. Każda parafia partycypuje w kosztach utrzymania tej tak ważnej dla przyszłości Kościoła wspólnoty i instytucji, stąd prosimy, by te koperty z ofiarą składać na tacę lub do zakrystii.
  4. Za tydzień będziemy gościć pana Benona, który opowie nam o Filmowym Ruchu Ewangelizacyjnym.
  5. Zapraszamy do pogłębienia swojej wiary poprzez udział w nabożeństwach w naszej świątyni. W poniedziałki po Mszy o 7:30 modlitwy za konających, w środy o 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeństwo eucharystyczne z modlitwa o powołania o 17:30, a o 23:00 adoracja – godzina święta, w piątki adoracja od 15:00 (rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego) do 18:00 (kończymy modlitwami do Krwi Chrystusa), w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po wieczornej Eucharystii różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00. Każdy Dzień Pański kończymy adoracją od 18:00 do 19:00.
  6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki Christus Regnat. Za naszą gazetkę jest dobrowolna ofiara.
  7. Dziękujemy za modlitwę, serdeczność oraz ofiary na seminarium, parafię oraz prowadzone inwestycje.
  8. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *