28 czerwca – XIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15.
 2. Dziś o godz. 10:00 uroczysta Eucharystia, podczas której dzieci po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do serca. Biały Tydzień będziemy przeżywali do piątku o g. 18:00, ale zapraszamy dzieci z rodzicami już na nabożeństwo czerwcowe.
 3. We wtorek o 18:00 Msza Święta wieczorna w intencji Rodziny Radia Maryja.
 4. W środę natomiast po wieczornej Eucharystii spotkanie Żywego Różańca.
 5. Lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Litania i koronka w piątki o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
 6. Od 1 do 8 lipca będą w naszym kościele sprawowane Msze Święte w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, tzw. trydenckie. W gablotach więcej informacji na ten temat.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy dziękując Bogu za dar Eucharystii i kapłaństwa, a także prosić o nowe powołania podczas nabożeństwa o 17:30 oraz godziny świętej o 23:00.
 8. Msze Święte w pierwszy piątek miesiąca o 7:00; 7:30; 9:00 (wynagradzająca za grzechy, a po niej nabożeństwo i droga krzyżowa) i po południu o 18:00. Spowiedź podczas Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00.
 9. W pierwszą sobotę adoracja wieczorna połączona z Różańcem i medytacją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Do chorych pójdą z posługą ks. Proboszcz i ks. Paweł Szeloch.
 10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć o. Piotra Koźlaka, redemptorystę, który zapozna nas z ofertą katolickiego wydawnictwa Homo Dei.
 11. Również w przyszłą niedzielę będzie możliwość złożenia ofiary na Msze Święte gregoriańskie za śp. Ks. Andrzeja Kamińskiego oraz będzie można wziąć koperty na ofiarę na seminarium.
 12. W poniedziałek księża wikariusze Paweł Olewiński oraz Paweł Szeloch w poniedziałek przeżywają swoje imieniny. Z tej racji Mszę św. dziękczynno-błagalną będą sprawować w poniedziałek o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy, aby wspólnie modlić się w ich intencjach i wyrazić wdzięczność za gorliwą posługę kapłańską
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, odwiedzania sklepiku i kawiarenki parafialnej.
 14. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary mówimy: Bóg zapłać!
 15. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *