13 czerwca – XI Niedziela zwykła

Aktualności

Autor:

  1. Na Świątynię Opatrzności Bożej zebrano 831 zł.
  2. Dziś rocznica objawień fatimskich. Po Eucharystii o 17:00 będzie miała miejsce procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła, a po niej nabożeństwo czerwcowe.
  3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15.
  4. W środę 55. Rocznica święceń kapłańskich ks. prał. Kazimierza Sasa-deusza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii o 18:00.
  5. Msza Święta w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w piątek o 19:15 oraz w sobotę o 10:00.
  6. Trwa zbiórka zabawek, środków czystości dla Fundacji Małych Stópek. Zachęcamy do włączenia się.
  7. Trwa przygotowanie do oddania się w niewolę miłości Jezusowi przez ręce Maryi. Zapraszamy te osoby do częstego uczestnictwa we Mszy Świętej, a szczególnie w środy, ze specjalną katechezą przygotowującą do tego aktu.
  8. W ramach duchowych przygotowań do jubileuszu Odkupienia w 2033 roku zainicjowano akcję modlitwy pokutnej. 1 lipca w Gietrzwałdzie odbędzie się kolejna stacja modlitewna. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej modlitwie prosimy o kontakt z Panią Joanną, której nr telefonu jest na plakacie lub z Panem Kazimierzem, tel. 502 362 517.
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie.
  10. Niech Bóg obdarza swym błogosławieństwem Jubilatów i Solenizantów.

Ks. Bogusław Gurgul
proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *