Akcja modlitewna do Imienia Jezus

Aktualności

Autor:

Anioł mówi do Józefa:

„Nadasz Mu imię Jezus, albowiem On zbawi swój lud od jego grzechów”
Mt 1,21

A w Dziejach Apostolskich czytamy:

„Nie dano ludziom pod niebem żadnego innego Imienia w którym moglibyśmy być zbawieni.”
Dz 4,12

Jezus – Bóg zbawia, ratuje, ocala.

Gdy w Europie w 1432 r. szalała zaraza powodując masową śmierć ludzi, biskup Andre Dias w Lizbonie, opiekując się chorymi polecał, by ludzie wymawiali imię Jezus jak najczęściej, aby kto umie, pisać Jezus na kartkach i mieć przy sobie czy wieszać na drzwiach. Pewnego dnia ludzie zgromadzili się w kościele św. Dominika, gdzie biskup przypomniał potęgę imienia Jezus i poświęcił ludzi wodą świeconą, a epidemia w kilku dniach zniknęła w mieście. Ta wieść rozeszła się na cały kraj i wzywanie imienia Jezus dało wybawienie.

Wymawiamy imię Jezus często nadaremnie, czyli nie w formie modlitwy. Bezcześcimy Je, a w związku z tym nie będzie ocalenia, wybawienia czy ratunku. Zło wydaje się triumfować, również w naszej Ojczyźnie. Jesteśmy świadkami nowej etyki w naszej Ojczyźnie i na świecie.

Zapraszamy do modlitwy imieniem Jezus w intencji naszej Ojczyzny o Boży ratunek, ocalenie i wybawienie od wszelkiego zła, które jest tak przebiegłe i niszczące że tylko Bóg nas może ocalić.

Będziemy się modlić LITANIĄ DO IMIENIA JEZUS, codziennie do 19 marca 2023 r.

Zaczynamy oficjalnie od 2 lutego 2022 r., ale kiedykolwiek dotrze do Ciebie ta informacja to po prostu zacznij. Jeśli opuścisz modlitwę, bo zapomnisz, czy czas nie pozwoli, to nie masz żadnego grzechu oczywiście.
Jeśli dołączysz to prosimy o sms na numer 603762818 (ks. Bogusław). Osoba zostanie zapisana na listę, która będzie na Ołtarzu, gdy raz na kwartał będzie odprawiana Msza Święta za modlących się. Codziennie będę Ksiądz wszystkich błogosławił.

IMIENIEM JEZUS możesz się modlić w duchu wszędzie gdzie jesteś, na ulicy, w poczekalni do lekarza, nawet na fotelu u dentysty! Niech ta modlitwa stanie się jakby twoim oddechem, a Bóg będzie obecny i dokona swego dzieła! Ratujmy ludzi, ratujmy świat Imieniem, które zostawił nam PAN JEZUS!!!

Na Imię JEZUS zegnie się każde kolano!!! +
Przekaż informację dalej.

One Reply to “Akcja modlitewna do Imienia Jezus”

  1. Alina Kapusta pisze:

    Szczęść Boże, ja mogę dać świadectwo jak zostałam uzdrowiona po takiej modlitwie. Kilka lat temu lekarz przepisał mi nieodpowiednie leki i nie spałam, nie mogłam jeść,nie mogłam też leżeć, robiło mi się słabo. Inny lekarz też nic nie pomógł. Byłam wycieńczona i chodząc wzywałam cały czas imienia Jezus, tak było mi lżej. Kiedy już wybierałam się do szpitala, w drodze poczułam jak następuje ulga, coś się zmienia i czuję się normalnie. Ale wtedy nie pomyślałam że to skutek tej modlitwy, choć cały czas to wydarzenie pamiętam bardzo wyraźnie to dopiero teraz jak czytam jakie działanie ma wymawianie imienia Jezus jestem pewna że ta modlitwa mnie ocaliła. Dzięki Ci Jezu za wszystkie łaski jakie otrzymałam a było i jest ich wiele. Bądź uwielbiony Jezu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *