14 czerwca – XI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa rozpoczęła dni eucharystyczne, zwane oktawą Bożego Ciała. Procesje w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, a dziś po wieczornej Mszy wraz z nabożeństwem czerwcowym. Zapraszamy również dzieci.
  2. 2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15.
  3. Próby dla dzieci komunijnych w środę i czwartek o 16:00, natomiast w przyszłą niedzielę spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych po Eucharystii o g. 11:30.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Gorąco zapraszamy do udziału w Eucharystii i znalezienia choć chwili na adorację, by uczcić kochające Serce Zbawiciela. Natomiast w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Również zapraszamy do modlitwy.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg obchodów Bożego Ciała. Bóg zapłać mówimy za wszelką życzliwość i ofiary składane na rzecz naszej Parafii.
  6. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *