14 kwietnia – Trzecia Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywana dziś III Niedziela Wielkanocna to jednocześnie rocznica chrztu Polski. Dziś też po Mszy Świętej wieczornej w intencji Ojczyzny czuwanie dla Męskiego Bractwa Chrystusa Króla Polski przy naszym Sanktuarium. W skład tego czuwania wchodzi adoracja z Litanią Narodu Polskiego i Różaniec w intencji Ojczyzny naszej, studium o Chrystusie Królu. Zakończenie Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.

2. W piątek po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo Drogi Światła. Prosimy, aby przynosić ze sobą świece.

3. Przypominamy, że Msze Święte wieczorne są w naszym Sanktuarium codziennie o godz. 17.00.

4. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabyć ciekawe książki, dewocjonalia, figurki a wśród nich naszą figurę Chrystusa Króla Polski.

5. Zapraszamy też w niedzielę od 9.00 do 14.00 do naszej parafialnej kawiarenki, gdzie w gronie znajomych można wypić kawę, herbatę, zjeść dobre ciasto, a dochód jest przeznaczony na Caritas naszej Parafii. W kawiarence jest też w niedzielę od 10. 00 do 14.00 czynna biblioteka parafialna.

6. Zachęcamy także do nabywania i czytania dostępnej prasy katolickiej, aby duchowo i intelektualnie się ubogacać.

7. Niech Miłosierny Bóg wynagradza Wam Drodzy za Waszą wszelką życzliwość, której doświadczamy od Was jako kapłani i niech również każdy doświadczy błogosławieństwa za składane ofiary na Sanktuarium.

8. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia i życzymy Wam doświadczenia Bożej Miłości w codziennym życiu.

ks. kan. Bogusław Gurgul — proboszcz

Comments are closed.