21 kwietnia – Czwarta Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywana dziś IV Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza. Niech będzie dla nas zachętą do intensywnej modlitwy o liczne, ale i święte powołania kapłańskie i zakonne. Niech również będzie to dzień wdzięczności Bogu za wielki dar Jego Miłości, którym dla nas i dla świata jest kapłaństwo.

2. Najbliższy czwartek to 25 dzień miesiąca. Po Mszy Świętej wieczornej Rycerze Zakonu Św. Jana Pawła II będą przy drzwiach Sanktuarium kwestować na Fundację Małych Stópek, która pomaga dzieciom uratowanym przed aborcją.

3. W Piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy ze świecami na nabożeństwo Drogi Światła..

4. W sobotę o godz. 9.00 Msza święta w rycie trydenckim.

5. Kiedy umiera ktoś w naszej Rodzinie, będąc w domu czy w szpitalu, to niech towarzyszy mu w tym odejściu nasza modlitwa, ale pamiętajmy też, aby wezwać kapłana z posługą sakramentalną niezależnie od pory dnia czy nocy.

6. Zapraszamy do naszego sklepiku, do kawiarenki w sali św. Jana Pawła II czynnej w niedzielę od 9.00 do 14.00, gdzie można się spotkać i przy ciastku oraz kawie porozmawiać. W kawiarence jest też biblioteka parafialna czynna również w niedzielę od 10.00 do 14.00.

7. Polecamy gorąco dostępną prasę katolicką, aby ubogacać się duchowo i intelektualnie treściami katolickimi.

8. Za Waszą ofiarność na rzecz funkcjonowania i rozwoju naszego Sanktuarium, niech Dobry Bóg Ojciec wynagradza Wam w wymiarze duchowym i materialnym.

9. Prosimy, aby Solenizanci i Jubilaci tego tygodnia przyjęli nasze serdeczne życzenia; Bożego błogosławieństwa w codziennym życiu rodzinnym i zawodowym.

ks. kan. Bogusław Gurgul — proboszcz

Comments are closed.