18 listopada 2018 – XXXIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś po Mszy Świętej o 11:30 poświęcenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych.

2. Przypominamy, że kancelaria parafialna od tego tygodnia we wtorki i czwartki od 8:00 do 9:00, a wieczorem po Mszy Świętej wieczornej do 18:30 i w sobotę od 10:00 do 12:00

3. Nabożeństwa wypominkowe od niedzieli do piątku po Mszy Św. o godz. 17:00 a w sobotę o 16:15.

4. W tym tygodniu, od czwartku do soboty przeżywać będziemy rekolekcje przygotowujące do parafialnego odpustu i adwentu. Msze Święte z nauką rekolekcyjną o 9:00 i 17:00. Ćwiczenia rekolekcyjne prowadzi ks. Roman Woźnica ze Zgromadzenia Księży Klaretynów, który posługiwał przez 20 lat na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Podczas Rekolekcji będzie też wystawa misyjna. Rekolekcje rozpoczynamy we Czwartek i potrwają do Niedzieli. Plan jest następujący od Czwartku do soboty Msze Święte z nauką o godz. 9.00 i 17.00. Ofiary w tych dniach zbierane są przeznaczone na cele Zgromadzenia. W sobotę o godz. 17.00 Msza Święta odpustowa z procesją wokół kościoła , którą poprowadzi ks. Roman – Rekolekcjonista. W Niedzielę nauka rekolekcyjna podczas każdej Mszy Świętej. W tym czasie będzie też możliwość spowiedzi świętej do czego gorąco zachęcamy, gdyż istotą odpustu parafialnego jest uzyskanie odpustu, czyli darowane kar za grzechy popełnione i odpuszczone w sakramencie spowiedzi świętej.

5. W każdą niedzielę listopada procesja za zmarłych o 15:00 na cmentarzu. Modlitwie przewodniczą kapłani z parafii lewobrzeża Świnoujścia.

6. Zachęcamy do czytania oraz nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego i naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.

7. Za wszelkie ofiary na parafię, remonty, wypominki mówimy: Bóg zapłać!

8. Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *