19 maja – V Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś o g. 10:00 uroczysta Eucharystia, podczas której grupa dzieci po raz pierwszy przyjmie Pana Jezusa do swych serc. Jest to szczególny dzień nie tylko dla tych dzieci i ich rodzin, ale i dla całej Parafii. Nabożeństwo dziękczynne wraz z litanią do Matki Bożej i rozdaniem obrazków o 16:00.

2. Biały Tydzień to dziękczynienie Bogu za dar Eucharystii. Dzieci w strojach komunijnych przychodzą od poniedziałku do piątku na nabożeństwo majowe o 17:15 i Eucharystię o 18:00.

3. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17:15, w soboty gromadzimy się przy figurze Matki Bożej Niepokalanej na zewnątrz kościoła. Dziś nabożeństwo wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi o 16:00, a w przyszłą niedzielę po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50.

4. W środę wspomnienie św. Rity z Casci, patronki trudnych spraw, której obraz jest w naszym kościele, w piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

5. Eucharystia z racji rocznicy I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę, tj. 26.05.2019 r. o g. 11:30. Próby tej uroczystości w środę i czwartek o 16:00.

6. Zapraszamy na adoracje, które są w naszym kościele w czwartki od 23:00 do 24:00, w piątki od 15:00 do Mszy wieczornej (możliwość spowiedzi), w soboty po wieczornej Mszy do 21:00, a w niedzielę po wieczornej Mszy do 19:00.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy miesięcznik, Mały gość niedzielny, który przeznaczony jest głównie dla dzieci i młodzieży.

8. Za zaangażowanie, szczególnie w przygotowaniu I Komunii Świętej, wszelkie ofiary i życzliwość z serca dziękujemy! Relikwiarz św. Jose Sancheza del Rio jest fundacją właśnie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać!

9. Pozdrawiamy Jubilatów, Solenizantów oraz przeżywających ważne wydarzenia życiowe i życzymy wielu łask z nieba.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *