19 stycznia – II Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Do soboty, czyli Święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy Boga, by wszyscy, którzy uważają się za chrześcijan stanowili jedno. Ta intencja będzie nam towarzyszyć w modlitwie wiernych podczas codziennej Eucharystii oraz środowej nowenny.
  2. Kończy się czas wizyt duszpasterskich. Dziś od g. 15:00 odwiedzimy mieszkańców ul. Niedziałkowskiego 1 – 7, ul. Piastowskiej, Dąbrowskiego, Chrobrego, a jutro od g. 16:00 kolęda uzupełniająca. Osoby, które jakichkolwiek przyczyn nie przyjęły księdza w wyznaczonym czasie, mogą poprosić o wizytę w poniedziałek. Zapisy w zakrystii.
  3. Od wtorku spowiedź będzie od 6:45 i na Mszy Świętej o 7:00 (podczas Mszy o 7:30 może nie być kapłana w konfesjonale, z powodu lekcji w szkole), a wieczorem od 16:30 i przynajmniej na początku Eucharystii o 17:00, w piątki już od 15:30.
  4. Również od wtorku kancelaria parafialna będzie otwarta jak przed kolędą, czyli we wtorki i czwartki rano od 8:00 do 9:00, a wieczorem od zakończenia Mszy Świętej do 18:30, zaś w soboty od 10:00 do 12:00. Zapraszamy!
  5. W czwartek nabożeństwo eucharystyczne, z modlitwą o powołania i ku czci Chrystusa Króla o 16:30, a od 23:00 godzina święta.
  6. W sobotę po Mszy św. wieczornej Adoracja ze śpiewem kolęd z towarzyszeniem zespołu parafialnego Morze Miłosierdzia.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, odwiedzania sklepiku parafialnego.
  8. Dziękujemy za życzliwość i wszelkie ofiary.
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego o doświadczenia opieki świętych patronów.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *