20 sierpnia 2017 – XX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywamy dziś XX Niedzielę w ciągu roku, podczas której gościmy z posługą Słowa o. Zdzisława z zakonu O. Paulinów, który przybliża nam tajemnicę Eucharystii. W celu zgłębiania w domu tej niepojętej tajemnicy zachęcamy do zakupu książek o tej tajemnicy przy wyjściu z kościoła.

2. W ubiegłą Niedzielę na odbudowę katedry w Gorzowie Wielkopolskim zebraliśmy 2595 zł.Bóg zapłać wszystkim Wam, którzy wsparliście te prace.

3. Informujemy i przypominamy, że Msze Święte w Niedziele są o 7.00, 8.30,10.00 11.30, 13.00, 17.00 i 18.30 a w tygodniu o 7.00, 7.30 i 18.00. W Środę Mszę Świętą wieczorną rozpoczynamy Nowenną do MB Nieust. Pomocy o 18.00 a w Piątek o 15.00 Godziną Miłosierdzia rozpoczynamy adorację Eucharystyczną, która trwa do Mszy Świętej wieczornej, natomiast w Sobotę o 7.00 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego poczęcia NMP a po Mszy Świętej wieczornej adoracja Eucharystyczna zakończona błogosławieństwem indywidualnym i apelem jasnogórski.

4. We Wtorek przypada wspomnienie NMP Królowej a w Sobotę 26 sierpnia NMP Częstochowskiej.

5. Polecamy Drodzy prasę katolicką, zapraszamy do sklepiku gdzie też można nabyć pamiątkowe kubki z naszym kościołem, zapraszamy tez do sali św. Jana Pawła II gdzie jest i biblioteka parafialna i kawiarenka z której dochód jest przeznaczony na caritas naszej Parafii.

6. Dziękując wszystkim Wam za Waszą życzliwość, za ofiary, życzymy Wam Drodzy Parafianie i Goście dobrej pogody, bezpiecznego odpoczynku i Bożego błogosławieństwa. SZCZĘŚĆ BOŻE!

proboszcz ks. Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *