23 kwietnia – Trzecia Niedziela Wielkanocna

Uncategorized

Autor:

23 kwietnia 2023 r. – Trzecia Niedziela Wielkanocna

1. Okres wielkanocny, który przeżywamy niech będzie czasem szczególnego przygotowania na doświadczenie wylania Ducha Świętego jakiego doświadczyli Apostołowie.

2. Dzieci pierwszokomunijne gromadzą się na próbę, we wtorek, o godz. 18.30, przy kościele.
Także we wtorek po Mszy św. wieczornej Rycerze św. Jana Pawła II będą kwestować na rzecz Fundacji Małych Stópek wspierającej dzieci uratowane od aborcji.

3. W czwartek zapraszamy ze świecami na Drogę Światła po Mszy Świętej wieczornej.

4. Przypominamy o adoracjach Najświętszego Sakramentu, które są w naszym Sanktuarium: w czwartki od godz. 16.15 oraz od godz. 23.00, w piątki od godz. 15.00 oraz w soboty i niedziele po Mszy świętej wieczornej.

5. W najbliższą niedzielę, czyli 30 kwietnia zapraszamy do kina na film „ Święty”. Jest to film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z 1986 roku dotyczącymi kradzieży figury św. Wojciecha z katedry Gnieźnieńskiej. Dokładną godzinę projekcji podamy w przyszłą niedzielę, ale będzie to 19.30 lub 20.00. Cena biletu to 10 zł. Zapisy i wpłaty u p. Jadzi w kiosku parafialnym.

6. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów rozpoczętego tygodnia i życzymy Wam Drodzy obfitości Bożych łask w codziennym życiu za przyczyną Waszych Świętych patronów oraz Aniołów Stróżów.

7. Składamy Wam, Drodzy Parafianie i Goście, wyrazy wdzięczności za składane ofiary na rzecz funkcjonowania naszego Sanktuarium oraz za wszelką życzliwość i duchowe wsparcie nas, kapłanów.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.