23 maja – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś podczas Eucharystii o godz. 11:30 świętujemy rocznicę I spowiedzi i Komunii Świętej.
  2. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego wieńczącą okres wielkanocny, natomiast przyszła niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy zamyka czas, w którym można przeżyć spowiedź i Komunię wielkanocną, by uczynić zadość przykazaniom kościelnym.
  3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła, Głównej Patronki Archidiecezji, natomiast w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – dzień modlitw za kapłanów oraz o nowe powołania.
  4. We wtorek Msza Święta o 18:00 w intencji Rodziny Radia Maryja.
  5. Nabożeństwo majowe ku czci NMP z litanią loretańską w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50, od poniedziałku do piątku o 17:15, w soboty przy figurze Matki Bożej na zewnątrz kościoła o 17:30.
  6. Każda parafia partycypuje w utrzymaniu diecezjalnego seminarium. W związku z tym, zostały wyłożone koperty na ofiary na Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne w Szczecinie.
  7. 27.06. będzie miało miejsce oddanie się w niewolę miłości Jezusowi przez Maryję. Trzydzieści trzy dni wcześniej, tj. 25.05. rozpoczniemy stosowne przygotowanie. Osoby chętne, prosimy o nabycie w sklepiku potrzebnych materiałów formacyjnych oraz zapraszamy na spotkanie po wieczornej Mszy Świętej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary i zaangażowanie w życie parafii, Kościoła.
  10. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask od Miłosiernego.

Ks. Bogusław Gurgul
proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *