23 stycznia – III Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Na rodzinę ze Świnoujścia – Ognicy zebrano 4430 zł.
  2. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci komunijnych z kl. III dziś po Eucharystii o 11:30 w Sali św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Miłosz Paszkiewicz. Msza Święta w intencji Solenizanta 17:00, a po niej będzie możliwość złożenia ks. Miłoszowi życzeń. Również wtedy Eucharystia w intencji Rodziny Radia Maryja.
  4. Zapraszamy do pogłębienia swojej wiary poprzez udział w nabożeństwach w naszej świątyni. W poniedziałki po Mszy o 7:30 modlitwy za konających, w środy o 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeń-stwo eucharystyczne ku czci Chrystusa Króla z modlitwą o powołania o 16:30,
    a o 23:00 adoracja – godzina święta, w piątki adoracja od 15:00 (rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego) do 17:00 (kończymy modlitwami do Krwi Chrystusa), w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po wieczornej Eucharystii różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00. Każdy Dzień Pański kończymy adoracją od 18:00 do 19:00.
  5. Zakończyliśmy czas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę zarówno w kościele jak i w domach. Dziękujemy za życzliwość i złożone ofiary, z których część parafialna przeznaczona jest na nowy ołtarz.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, a także do korzystania ze sklepiku i kawiarenki parafialnej.
  7. Za wszelkie ofiary na rzecz świątyni, parafii i potrzebujących mówimy: Bóg zapłać!
  8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy doświadczenia Bożej Miłości!

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *