24 lutego 2019 – VII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Informujemy, że kleryk Paweł Szeloch odbywający w naszej parafii praktykę duszpastersko-katechetyczną 2 marca 2019r. przyjmie sakrament święceń w stopniu diakona w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba w Szczecinie. Wspierajmy go modlitwą w tym ważnym dla niego czasie! Osoby, które chciałyby udać się autokarem na tę uroczystość prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kontakt z ks. Pawłem Olewińskim.

2. Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu (10 marca) nie będzie Mszy Świętej o godz. 18:30, a więc ostatnia Eucharystia niedzielna będzie o 17:00.

3. 1. marca – pierwszy piątek miesiąca – dzień poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 7:00; 7:30; 9:00 (wynagradzająca, po niej nabożeństwo Do Serca Jezusowego i droga krzyżowa) oraz o 17:00 i 18:00. Okazja do spowiedzi podczas Eucharystii oraz adoracji trwającej od 15:00 do 17:00.

4. 2. marca – pierwsza sobota miesiąca – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi. Różaniec i adoracja z medytacją pierwszosobotnią po Mszy wieczornej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Wizyta kapłanów u chorych jest przeniesiona z najbliższej soboty na kolejną, czyli 9. marca ze względu na święcenia.

6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.

7. Dziękujemy za ofiary na rzecz naszej Parafii oraz za wszelkie przejawy troski o naszą świątynię i Wspólnotę!

8. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *