25 października – XXX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 u ks. Prałata, wszyscy zostaliśmy objęci kwarantanną do 30.10.2020 r. Wszyscy kapłani czują się dobrze. W trakcie tej izolacji modlimy się za Kościół, szczególnie za naszych Parafian i Gości.
  2. Dzięki uprzejmości kapłanów z Parafii pw. św. św. Stanisława i Bonifacego oraz Parafii Wojskowej dziś w naszej świątyni mogą odbywać się liturgie.
  3. Do piątku włącznie nie będzie porannych Mszy Świętych. Jeśli chodzi o wieczorne Eucharystie, to będą miały one miejsce codziennie. W czwartek godzina święta, a w piątek adoracja również się odbędą. Jednakże wszystkie zamówione Msze Święte (także te poranne) są sprawowane, gdyż odprawiamy je indywidualnie w domu parafialnym.
  4. Zapraszamy do wspólnego różańca prowadzonego przez świeckich do piątku włącznie o 17:15. Kościół jest otwarty, więc zachęcamy do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. Z Bożą pomocą od soboty całość życia parafialnego powinna wrócić do normy.
  6. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Są na nich konkretne daty, czyli można wybrać kiedy będziemy się modlić za poszczególne osoby. Prosimy wypisywać imiona zmarłych w mianowniku, czyli np. Stanisław – mężczyzna, Stanisława – kobieta. Kartki z ofiarą prosimy składać do skrzynek z napisem: wypominki.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym roku nie będzie Eucharystii na cmentarzu, więc zapraszamy do naszego kościoła. Msze Święte według porządku niedzielnego, czyli o 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00, a następnie adoracja do g. 19:00.
  8. Dziękujemy za modlitwę, życzliwość, ofiary. My również pamiętamy w modlitwie i o nią prosimy!
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy łask Bożych!

Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *