25 sierpnia – XXI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

«Odstąpcie ode Mnie wszyscy, którzy dopuszczacie się niesprawiedliwości!»

1. W ubiegłą niedzielę Diakoni zebrali na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego 4760 zł. Niech Pan Bóg wszystkim darczyńcom obficie wynagrodzi.

2. Zgodnie z dekretem ks. Arcybiskupa od 24.08.2019 ks. Paweł Szeloch rozpoczyna w naszej Parafii, po prawie rocznej praktyce, posługę jako wikariusz. Módlmy się aby czas tej posługi u początku kapłańskiego życia był dla ks. Pawła rozmiłowaniem się w Kapłaństwie Chrystusowym dla naszego wspólnego uświęcenia i zbawienia. Życzymy Tobie ks. Pawle byś w Parafii Chrystusa Króla w Świnoujściu doświadczał Miłości Boga i ludzi. Szczęść Boże.

3. Witamy też w naszej wspólnocie Kleryka Dawida, który w naszej Parafii będzie posługiwał zwłaszcza jako katecheta w Liceum im. Mieszka I, przygotowując się do święceń Diakonatu i kapłaństwa. Gorąco zatem modlitwie Waszej polecam Jego osobę, aby mógł tutaj dojrzeć do podjęcia posługi kapłańskiej. Niech Pan Bóg Tobie przez ręce Maryi w tym błogosławi.

4. Jutro (poniedziałek) przypada święto Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy Świętej wieczornej można będzie uczestniczyć w koncercie zespołu z Ukrainy – Classic Review. Wstęp wolny, ale po koncercie można wesprzeć artystów ofiarą.

5. W najbliższą niedzielę 1 września będziemy przeżywać 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Z tej racji podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 z udziałem Władz naszego Miasta Świnoujście oraz Orkiestry Marynarki Wojennej będziemy modlić się w intencji Ofiar tego strasznego czasu w historii naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej natomiast przejdziemy na Plac Słowiański gdzie będzie Apel Poległych.

6. Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej oraz sklepiku, jak też do nabywania dostępnej prasy katolickiej.

7. Nieustannie dziękujemy Wam Drodzy za wszelkie ofiary które składacie, co jest wyrazem Waszej troski o nasz kościół oraz funkcjonowanie naszej Parafii.

8. Wszystkim Jubilatom oraz Solenizantom życzymy przyjęcia ofiarowanych przez Boga łask.

9. Niech Dobry Pan Bóg Wam Drodzy Parafianie oraz Goście na ten ostatni tydzień wakacji błogosławi. Także na szczęśliwe powroty do domów. SZCZĘŚĆ BOŻE.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *