1 września – XXII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś 70. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o ofiarach tego czasu oraz o naszej Ojczyźnie. Msza Święta z udziałem władz miasta i asysty wojskowej o godz. 10:00.

2. Jutro Szkoła Podstawowa nr 6 i nasza Parafia będzie gospodarzem wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego. Msza Święta pod przewodnictwem ks. abpa Andrzeja Dzięgi w intencji oświaty w naszym kościele o 10:30.

3. We wtorek o 18:00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych, za których będzie sprawowana ta Eucharystia można przynosić do zakrystii.

4. 05.09. pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne i o nowe powołania o 17:30 oraz na godzinę świętą o 23:00.

5. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagradzająca za grzechy, a po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego i Droga Krzyżowa) oraz o 18:00. Możliwość spowiedzi podczas wszystkich Eucharystii oraz adoracji od 15:00 do wieczornej Mszy.

6. W pierwszą sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą, a po Mszy Świętej wieczornej różaniec i medytacja w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi.

7. Od przyszłej niedzieli do końca września zapisy dzieci kl. II do I spowiedzi i Komunii Świętej oraz kl. VII i VIII do bierzmowania. Przypominamy, że przygotowanie do tych sakramentów trwa dwa lata.

8. Przystąpiliśmy do renowacji drzwi wejściowych do naszego kościoła.

9. Pielgrzymka dziękczynna do Torunia: 6-7.09.2019 r. Koszt to 140 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem

10. Zapraszamy do korzystania ze sklepiku oraz kawiarenki parafialnej.

11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki, Christus Regnat.

12. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitych łask Bożych, a nauczycielom, wychowawcom, katechetom oraz oczywiście rodzicom i uczniom życzymy błogosławionego roku szkolnego.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *