8 września – XXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Do końca września trwają zapisy dzieci kl. II do I spowiedzi i Komunii Świętej, które przyjmą te sakramenty w 2021 roku oraz kl. VII i VIII do bierzmowania. Przypominamy, że przygotowanie do tych sakramentów trwa dwa lata.

2. W najbliższy wtorek wieczorna Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej, Patronki Dobrej Śmierci. Po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.

3. 14.09. w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego będzie miała miejsce akcja modlitewno – duszpasterska Polska pod Krzyżem – jako wynagrodzenie za grzechy i prośba o moralną odnowę Ojczyzny. W najbliższą sobotę w naszej świątyni o 9:00 Msza Święta, po niej droga krzyżowa, a następnie adoracja krzyża z możliwością leżenia krzyżem (prosimy wziąć karimatę) do Mszy wieczornej. O 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 modlitwy do Krzyża świętego, a po wieczornej Eucharystii różaniec – część bolesna.

4. Witamy w naszej Wspólnocie Parafialnej Siostrę Sabinę Adamowską, która będzie uczyć religii w Szkole Podstawowej nr 6. Polecajmy ją oraz wszystkich naszych katechetów w modlitwie.

5. Dziękujemy za zaangażowanie w życie parafii oraz za ofiary i wszelką życzliwość!

6. Jubilatom i Solenizantom życzymy obfitych łask Bożych.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *