15 września – XXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Do końca września trwają zapisy dzieci kl. II do I spowiedzi i Komunii Świętej, które przyjmą te sakramenty w 2021 roku oraz kl. VII i VIII do bierzmowania. Przypominamy, że przygotowanie do tych sakramentów trwa dwa lata.
  2. Spowiedź w dni powszednie rano od ok. 6:45 oraz podczas Mszy o 7:00. Niekiedy może nie być kapłana w konfesjonale o 7:30 ze względu na szkołę. Wieczorem spowiadamy od 17:30 do początku Mszy Świętej. Zapraszamy, by oczywiście w miarę możliwości, przystępować do sakramentu pokuty przed Eucharystią.
  3. W najbliższą środę o 18:00 w Sali św. Jana Pawła II spotkanie dla osób udających się na Pielgrzymkę Archidiecezjalną.
  4. Chłopców, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy w niedziele, po Mszy Świętej o 11:30 do zakrystii.
  5. Zapraszamy dzieci, zwłaszcza z klas I-VI na zajęcia w salce parafialnej w każdą sobotę o 11:00. W ramach spotkań: próby śpiewu scholi dla dzieci, które chcą śpiewać podczas Mszy, a także koło misyjne i wspólnota Dzieci Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę, 22.09. po Mszy o 11:30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, a w niedzielę 29.09. klas II w sprawie przygotowania do I spowiedzi i Komunii świętej.
  7. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary zapraszamy na Koło biblijne w czwartki o g. 19:00.
  8. W najbliższym tygodniu w środę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży, a w sobotę św. Mateusza Apostoła.
  9. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i ofiary na rzecz Parafii, które przeznaczone są m.in., na renowację drzwi kościoła. Przepraszamy za utrudnienia z tym związane.
  • Solenizantom i Jubilatom życzymy doświadczenia Bożej Miłości!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *