22 września – XXV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Do końca września trwają zapisy dzieci kl. II do I spowiedzi i Komunii Świętej, które przyjmą te sakramenty w 2021 roku oraz kl. VII i VIII do bierzmowania. Przypominamy, że przygotowanie do tych sakramentów trwa dwa lata.

2. Dziś po Mszy o 11:30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, a w niedzielę 29.09. klas II w sprawie przygotowania do I spowiedzi i Komunii świętej.

3. Spowiedź w dni powszednie rano od ok. 6:45 oraz podczas Mszy o 7:00. Niekiedy może nie być kapłana w konfesjonale o 7:30 ze względu na szkołę. Wieczorem spowiadamy od 17:30 do początku Mszy Świętej. Zapraszamy, by oczywiście w miarę możliwości, przystępować do sakramentu pokuty przed Eucharystią.

4. Jutro o 11:00 w naszym kościele Uznamski Festiwal Muzyczny. Wstęp wolny. Zapraszamy.

5. Jutro Msza Święta z racji Imienin Ks. Proboszcza Bogusława Gurgula o
g. 18:00. Zachęcamy do modlitwy w intencji Solenizanta. Po Eucharystii Ksiądz Proboszcz zaprasza na poczęstunek do Sali św. Jana Pawła II, gdzie będzie można złożyć mu życzenia.

6. We wtorek Msza Święta o 18:00 w intencji Rodziny Radia Maryja. Po niej spotkanie w salce.

7. W najbliższą środę o g. 5:00 grupa parafian wyruszy autokarem na Jasną Górę, do sanktuariów Warmii i Mazur oraz Niepokalanowa i Paradyża. Otoczmy ich naszą modlitwą!

8. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary zapraszamy na Koło biblijne w czwartki o g. 19:00.

9. Zapraszamy dzieci, zwłaszcza z klas I-VI na zajęcia w salce parafialnej w każdą sobotę o 11:00. W ramach spotkań: próby śpiewu scholi dla dzieci, które chcą śpiewać podczas Mszy, a także koło misyjne i wspólnota Dzieci Maryi.

10. W najbliższą sobotę w całej Polsce Koronka na ulicach miast. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Gromadzimy się o 15:00 przy bocznym wejściu do kościoła, od strony plebanii.

11. Pielgrzymka do Jordanii odbędzie się od 8 do 16.02.2020 roku. Zapisy do końca października. Więcej informacji w zakrystii.

12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, odwiedzania sklepiku i kawiarenki parafialnej!

13. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych!

14. Za wszelkie zaangażowanie i ofiary mówimy: Bóg zapłać!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *