26 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

  1. W związku z nowymi przepisami, w naszym kościele, ze względu na powierzchnię, mogą przebywać jednocześnie 42 osoby łącznie z chórem.
  2. Pragniemy poinformować, że uroczystość I Komunii Świętej planowana jest na 27 września 2020 roku, a spowiedź dzień wcześniej. Czy te wydarzenia będą miały miejsce w tym terminie i jakiego kształtu i oprawy nabiorą zależy od tego, czy pandemia ustąpi oraz od rozporządzeń władz.
  3. W najbliższy wtorek Msza Święta o 18:00 w intencji Rodziny Radia Maryja.
  4. Od piątku zaczynamy maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe ku czci NMP z litanią loretańską w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15, w soboty przy figurze Matki Bożej na zewnątrz kościoła. Zapraszamy!
  5. Msze Święte w pierwszy piątek miesiąca o 7:00; 7:30; 9:00 (wynagradzająca za grzechy) i po południu o 18:00. Spowiedź podczas Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. Cały czas aktualna jest możliwość umówienia się z księżmi na dłuższą spowiedź lub rozmowę duchową.
  6. W pierwszą sobotę adoracja wieczorna połączona z Różańcem i medytacją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. Uroczystość NMP Królowej Polski, ze względu na niedzielę jest w tym roku przeniesiona na najbliższą sobotę – 2 maja. W Święto Konstytucji 3. Maja Msza Święta w intencji Ojczyzny o 10:00, w tym roku w skromniejszej oprawie. Módlmy się do Boga oraz Matki i Królowej naszego Narodu o zatrzymanie pandemii i wszelką pomyślność dla Polski.
  8. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz parafii i ubogich. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, nieśmy braciom i siostrom miłość! Pamiętajmy o ludziach samotnych.
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy doświadczenia Bożej Miłości!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *