3 maja – IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

 1. W naszym kościele ze względu na powierzchnię może przebywać jednocześnie 42 osoby łącznie z chórem.
 2. Trwa maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe ku czci NMP z litanią loretańską w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15, w soboty przy figurze Matki Bożej na zewnątrz kościoła o 17:30. Zapraszamy!
 3. Dziś Święto Konstytucji 3. Maja. Msza Święta w intencji Ojczyzny o 10:00 w tym roku w skromniejszej oprawie. Módlmy się do Boga oraz Matki i Królowej naszego Narodu o zatrzymanie pandemii i wszelką pomyślność dla Polski.
 4. W najbliższy wtorek Msza Święta zbiorowa za zmarłych o 18:00. We wtorek po wieczornej Eucharystii spotkanie organizacyjne chóru parafialnego. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną chwalić Boga poprzez śpiew, poznawać piękno liturgii i czerpać ze skarbca sztuki.
 5. Również w środę Msza Święta wieczorna w intencji Żywego Różańca, po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II
 6. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie kręgu biblijnego.
 7. W I czwartek miesiąca pamiętajmy o wdzięczności Bogu za dary Eucharystii i kapłaństwa oraz módlmy się o nowe, liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i katechetyczne, a także o świętość dla tych, którzy na tę drogę już weszli.
 8. Zapraszamy ludzi młodych, którzy pragną rozwinąć lub odnowić, odkryć relację z Bogiem na spotkania w czwartki o 19:00 w salce na plebanii.
 9. Z kalendarza liturgicznego: jutro wspomnienie św. Floriana – patrona strażaków. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy poprzez swą ciężką pracę służą nie tylko podczas pożaru, ale też w chwilach klęsk żywiołowych i pandemii. W środę święto św. Św. Filipa i Jakuba, Apostołów, a w piątek Uroczystość św. Stanisława, bpa i męczennika, głównego Patrona Polski.
 10. Również w piątek po wieczornej Eucharystii Droga światła – dość młode nabożeństwo, będące wielkanocnym przedłużeniem Drogi krzyżowej. Poszczególnymi stacjami są Zmartwychwstanie, spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem aż do Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy!
 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz parafii i ubogich. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie nieśmy braciom i siostrom miłość! Pamiętajmy o ludziach samotnych.
 12. Solenizantom i Jubilatom życzymy doświadczenia Bożej Miłości!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *