26 lipca – XVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. W imieniu ks. Dominika którego gościliśmy w ubiegłą Niedziele dziękujemy wszystkim za złożone ofiary na Jego posługę duszpasterską na Ukrainie. Dziś natomiast gościmy ks. Mariusza, który był w naszej Parafii jako Diakon a święcenie kapłańskie przyjął na Ukrainie i tam też jest Probo-szczem. Zechciejmy i Jego pracę kapłańską wesprzeć zarówno modlitwą jak i ofiarą, aby mieć udział w misyjnej pracy Kościoła.
  2. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, A Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
  3. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w piątki na zakończenie adoracji – o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
  4. Będziemy przeżywać pierwszą sobotę miesiąca. O 7:00 Godzinki. Ks. Paweł Olewiński odwiedzi swoich chorych, natomiast po wieczornej Eucharystii różaniec i adoracja w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
  5. Przy bocznym wejściu kościoła jest też kiermasz książki po 5 zł, oraz książki o Bożym Miłosierdziu w cenie 30 zł. Są też albumy z naszym kościołem w dobrowolnej cenie z czego dochód przeznaczamy na renowację ławek.
  6. Zapraszamy również do naszego sklepiku oraz kawiarenki parafialnej .
  7. Jak widzimy na Ołtarzu mamy zestaw Krzyż z lichtarzami. Niech nam przypomina ten zestaw, że Eucharystia jest przede wszystkim Ofiarą Jezusa składaną Ojcu przez Jezusa. Niech Pan Bóg wynagrodzi osobie która w zdecydowanej części go sfinansowała. Jeżeli więc ktoś chciałby być współfundatorem to prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  8. Pozdrawiamy naszych Parafian i Gości, a za wszelką życzliwość i ofiary mówimy: Bóg zapłać!
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *