27 grudnia – Święto Świętej Rodziny

Ogłoszenia

Autor:

  1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego – świętowanie przyjścia na świat Mesjasza trwa osiem dni. Dzisiejsza niedziela jest dedykowana Świętej Rodzinie – Jezusowi, Maryi i św. Józefowi.
  2. W czwartek zakończenie roku kalendarzowego. Podczas Eucharystii o 17:00 będziemy dziękować za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo na Nowy Rok. W związku z tym, iż w tym roku nie można wychodzić z domu w Sylwestra, osoby, które chcą przeżyć godzinę świętą, prosimy o duchowe łączenie się z naszym kościołem, gdzie będzie adoracja w ostatniej godzinie roku kalendarzowego i błogosławieństwo parafii o północy.
  3. W piątek, 01.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze Święte wg porządku niedzielnego, ale nie będzie Eucharystii o 7:00. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Możliwość spowiedzi podczas Mszy Świętych.
  4. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych w godzinach przedpołudniowych, a po wieczornej Eucharystii nabożeństwo do Matki Bożej i adoracja eucharystyczna do 20:00.
  5. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie naszej rodziny parafialnej, szczególnie za pomoc przy dekorowaniu kościoła na okres Narodzenia Pańskiego oraz przy ubogaceniu liturgii Pasterek. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na funkcjonowanie parafii oraz dary złożone na Paczuszkę dla maluszka. Do tych podziękowań dołącza się Fundacja Małych Stópek, która rozdysponuje to wszystko dla dzieci uratowanych z aborcji i domów samotnej matki.
  6. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów rozpoczynającego się tygodnia.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *