27 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Autor:

 1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątek o 10:00, o 16:15 dla dzieci, a po Mszy wieczornej dla dorosłych. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50.
 2. Msza Święta w intencji Rodziny Radia Maryja we wtorek o 17:00.
 3. Osoby, które chciałyby się włączyć w śpiew podczas Triduum Paschalnego zapraszamy w środę po wieczornej Eucharystii.
 4. Od piątku Msze Święte wieczorne w dni powszednie będą o 18:00!
 5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 6. W piątek Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagradzająca za grzechy, po której jest Droga Krzyżowa) i po południu o 18:00. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty podczas wszystkich Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. W tym dniu ks. proboszcz odwiedzi chorych.
 7. Ekstremalna Droga Krzyżowa dla dzieci będzie miała miejsce z piątku na sobotę. Rozpoczynamy Eucharystią o 21:00. Zapraszamy dzieci starsze z opiekunami, młodzież, ale też dorosłych. Dystans to 14 km głównie wzdłuż Świny. Osoby chętne do wyruszenia, ale też do włączenia się w sposób duchowy prosimy o zapisy w zakrystii i u ks. Miłosza.
 8. Nocna adoracja z I piątku na I sobotę rozpocznie się po Mszy Świętej o 21:00.
 9. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do realizacji nabożeństwa I sobót miesiąca. Jak zawsze różaniec wynagradzający i medytacja różańcowa po Mszy Świętej wieczornej. W tym dniu poranną Eucharystią w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza rozpocznie się Męski Różaniec. Ks. Piotr i Paweł odwiedzą chorych w godzinach przedpołudniowych.
 10. Ks. abp Andrzej Dzięga prosi, by nabożeństwo I sobót było praktykowane w sanktuariach naszej archidiecezji. Od piątku codziennie po Mszach Świętych w sanktuariach diecezji trwa nowenna o trwałe owoce oddania Rosji i Ukrainy Matce Bożej.
 11. 2.04. będzie rocznica odejścia do domu Ojcu św. Jana Pawła II. Modlitwy przy pomniku rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim o 21:00, a zakończy o 21:00.
 12. Zapraszamy na wyjazd autokarem na misterium Męki Pańskiej 03.04. Koszt to 35 zł. Wyjazd o 16:30. Zapisy w zakrystii.
 13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece, kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na Caritas. Zapraszamy również do kawiarenki parafialnej.
 14. Za ofiary na rzecz parafii, misji i ubogich oraz za zaangażowanie i życzliwość mówimy: Bóg zapłać! Dary dla uchodźców z Ukrainy, którzy mieszkają w domu parafialnym możemy składać w sali naprzeciw kawiarenki od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 – 19:00. Póki co prosimy przynosić produkty spożywcze. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skarbony przy wejściu do zakrystii.
 15. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie.
 16. Niech Bóg obdarza swym błogosławieństwem Jubilatów i Solenizantów.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.