29 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia

Autor:

 1. Dziś Parafialny Zespół Caritas zaprasza do Sali św. Jana Pawła II mamy z dziećmi na słodki poczęstunek z racji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Kawiarenka otwarta od 8:00 do 15:00.
 2. Nabożeństwo majowe w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50, w dni powszednie o 17:15.
 3. Apel Jasnogórski jutro o 20:30.
 4. We wtorek Msza Święta w intencji Rodziny Radia Maryja o 18:00.
 5. W środę rozpocznie się czerwiec – miesiąc, w którym szczególnie wpatrujemy się w Jezusa Chrystusa w tajemnicy Jego Serca. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:50, a w dni powszednie o 17:15, w soboty przy kapliczce Serca Pana :Jezusa na zewnątrz o 17:30.
 6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek miesiąca. Godzina święta jak w każdy czwartek o 23:00, a Droga światła po wieczornej Mszy Świętej.
 7. W piątek Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagradzająca za grzechy, po której jest Droga Krzyżowa) i po południu o 18:00. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty podczas wszystkich Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. W tym dniu ks. proboszcz i ks. Piotr odwiedzą chorych. A w nocy z soboty na niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zapisy w zakrystii.
 8. W pierwszą sobotę rano ks. Paweł odwiedzi chorych. Wieczorna adoracja połączona będzie z różańcem i medytacją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
 9. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Do tego wydarzenia przygotowujemy się poprzez nowennę, która trwa od piątku i jest połączona z nabożeństwem majowym. W sobotni wieczór przeżywać będziemy wspólne świnoujskie czuwanie w kościele pw. Świętych Stanisława i Bonifacego. Wigilia Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się Eucharystią o 19:00, następnie trwać będziemy na modlitwie prowadzonej przez kapłanów i wspólnoty działające przy parafiach lewobrzeżnej części naszego miasta.
 10. Również w przyszłą niedzielę kiermasz taniej książki, z którego dochód przeznaczony będzie na wykonanie sedilli.
 11. W dniach: 16-18.06. odbędą się Archidiecezjalne Dni Młodych w Chojnie. Zachęcamy do uczestnictwa młodzież. Koszt to 130 zł. Więcej informacji u ks. Pawła.
 12. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki Christus regnat. Za naszą gazetkę jest dobrowolna ofiara. Zapraszamy również do naszej kawiarenki.
 13. Dziękujemy za modlitwę, serdeczność oraz ofiary na parafię oraz prowadzone inwestycje.
 14. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *