29 marca – V Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia

Autor:

  1. W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów, w kościele może znajdować się, oprócz kapłana i służących, tylko pięć osób. Przy kaplicy św. Józefa jest zeszyt, do którego możemy się zapisać, jeśli chcemy uczestniczyć we Mszy Świętej czy innych nabożeństwach.
  2. Od środy, 01.04. Msze Święte wieczorne w dni powszednie o godz. 18:00.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy jak co czwartek na nabożeństwo eucharystyczne o godz. 17:30 oraz godzinę świętą od godz. 23:00, by dziękować Jezusowi za sakramenty Eucharystii i święceń oraz prosić o nowe powołania.
  4. Msze Święte w pierwszy piątek miesiąca o 7:00; 7:30; 9:00 (wynagradzająca za grzechy) i po południu o 18:00. Spowiedź podczas Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. W pozostałe dni od 16:00. Zachęcamy, by skorzystać z tego sakramentu. Można również umówić się, z którymkolwiek z księży na spowiedź. Zwiększenie godzin spowiedzi oraz możliwość umówienia się jest po to, by nie łamiąc bardzo restrykcyjnych zasad i dbając o zdrowie fizyczne, zadbać przede wszystkim o zdrowie duszy!
  5. W pierwszą sobotę w godzinach przedpołudniowych kapłani udadzą się z posługą do chorych. Adoracja wieczorna połączona z Różańcem i medytacją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga krzyżowa w piątki o godz. 10:00, 16:15 oraz po Mszy Świętej o 18:00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele po Eucharystii o 17:00, czyli ok. 17:50. Niejako przedłużeniem tej modlitwy będzie adoracja do godz. 19:00.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Msze Święte z poświęceniem palem wg porządku niedzielnego, ale wg norm państwowych (pięć osób). Palmy można kupić w naszym parafialnym sklepiku.
  8. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz parafii i ubogich. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie nieśmy braciom i siostrom miłość! Pamiętajmy o ludziach samotnych.
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy doświadczenia Bożej Miłości!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *