3 lipca 2016 – 14 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Ewangelia opowiada o posłaniu uczniów, którzy mają nieść pokój, dobro, radość i miłość. Dziś my jesteśmy posłani, aby przypominać światu, że trzeba stale budować i troszczyć się o królestwo Boże. W najbliższym czasie z orędziem Bożego królestwa do naszej Ojczyzny przybędą młodzi z całego świata. Chciejmy to spotkanie, te wielkie rekolekcje dla młodych i dla wszystkich Polaków, otoczyć naszą modlitwą.
2. Niech wakacyjny wypoczynek będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym
i radosnym. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy także do wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny lub urodziny. Zmarłych Parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.
3. We Wtorek o godz. 18.00 Msza wspólna za naszych zmarłych. Intencje można składać w zakrystii.
4. W środę zapraszamy o godz. 18.00 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Z okazji patronalnego święta Apostolstwa Chorych, w dniu liturgicznego wspomnienia bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w nowennowej modlitwie powierzymy tych wszystkich, którzy duchowo solidaryzują się z chorymi i którzy w różny sposób spieszą im z pomocą.
5. We Czwartek po Mszy Świętej wieczornej koncert zespołu Flauto Dolce, muzyka renesansu i baroku. Wstęp wolny, a na zakończenie można będzie wesprzeć wykonawców dobrowolną ofiarą .
Z racji pierwszego czwartku miesiąca od 23.00 do 24.00 Godzina Święta
6. W piątek od 15. 00 Godzina Miłosierdzia Bożego i adoracja Pana Jezusa z możliwością spowiedzi świętej. Również w Piątek zapraszamy na kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych o godz. 19.00.
7. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, Msza św. o godz. 7.30. Wieczorem Msza Św. o godz. 18.00 z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie którą poprowadzi ks. Piotr Skiba z adoracją Pana Jezusa do godz. 21.00
8. Lipiec to miesiąc kultu Najświętszej Krwi Pana Jezusa, odpowiednie modlitwy będą podczas piątkowych i sobotnich adoracji.
9. Przypominamy, że do Komunii Świętej podchodzimy w rzędach i klękamy lub stajemy, jeżeli nie możemy uklęknąć parami a nie wzdłuż balasek. Przypominamy też o godziwym stroju, który winniśmy mieć w Domu Bożym a także, że nie wypada się spóźniać na Mszę świętą. W Niedziele w sezonie dodatkowa Msza Święta o godz. 20.00.
10. W najbliższą niedzielę odbędzie się promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej nowa książka o życiu rodzinnym i małżeńskim zatytułowana „Uczcie się kochać” jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla małżeństw, rodziców i młodzieży. Kosztuje 20 zł. Gorąco polecamy!
11. Jak widać rozpoczęliśmy ubogacenie Ołtarza Jezusa Miłosiernego, aby w ten sposób też podkreślić ten Rok Jubileuszowy Miłosierdzia.
12. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przyjąć uczestników pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę.
13. Wszystkim za wszelką życzliwość, ofiary. Życzymy Bożego błogosławieństwa naszym Parafianom, Solenizantom, Jubilatom i wypoczywającym na terenie naszej Parafii i Miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *