3 lutego 2017 – V Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 17 w sali Św. Jana Pawła II spotkanie dla członków Żywego Różańca.

2. W sobotę 11 lutego Kościół obchodzi Światowy Dzień Chorego. W tym dniu otoczmy szczególnie modlitwą osoby, które cierpią.
Zapraszamy chorych i ich opiekunów do Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona 11 lutego o godz. 12.00, pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Podczas tej Mszy Świętej osobom chorym, odpowiednio przygotowanym i wewnętrznie usposobionym, zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 11.30, w tym czasie będzie można także skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy demontażu dekoracji świątecznych w kościele.

4. Składamy również serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na remont kościoła i domu parafialnego oraz funkcjonowanie parafii.

5. Uprzątnęliśmy wieżę naszego kościoła i jeśli są osoby zainteresowane zabraniem nawozu gołębiego na działkę to prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej oraz do odwiedzania naszej kawiarenki parafialnej gdzie też dostępna jest biblioteka parafialna.

7. Niech Miłosierny Bóg błogosławi nam na ten tydzień za przyczyną naszych Patronów i Aniołów Stróżów.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *