30 sierpnia – XXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Do puszek na pomoc mieszkańcom Bejrutu zebraliśmy 2380 zł.
  2. We wtorek, 01.09. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o Ojczyźnie, ofiarach wojny oraz prośmy Boga i Królową Pokoju o dar pokoju na całym świecie. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w tym dniu uczniów, rodziców, nauczycieli, by podziękować Bogu za wakacje i powierzyć Mu nowy rok szkolny.
  3. 2 września pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 17:30 oraz na Godzinę świętą od 23:00 do 24:00.
  4. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 7:00, 7:30; 9:00 (wynagradzająca, po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego oraz droga krzyżowa) oraz o 18:00. Możliwość spowiedzi podczas Mszy i adoracji od 15:30.
  5. 5 września pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7:00 i Eucharystię o 7:30 jak w każdą sobotę. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z posługą. Adoracja po Eucharystii wieczornej połączona będzie z różańcem, medytacją nad tajemnicami różańcowymi w duchu wynagrodzenia Sercu Maryi.
  6. Decyzją Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi swoją praktykę w naszej parafii kończy kleryk Dawid Bożek i zostaje skierowany do Parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie. Dziękujemy za posługę i życzymy wielu łask na nowej placówce oraz w formacji seminaryjnej.
  7. Zakończyliśmy renowację głównych ławek. Na te prace przeznaczyliśmy ofiary z ostatniej wizyty duszpasterskiej, które wystarczyły na pokrycie jednej trzeciej kosztów. Pozostałe fundusze pochodziły z ofiar niedzielnych oraz indywidualnych. W planie jest jeszcze renowacja pozostałych ławek. Ponadto w najbliższym tygodniu wymienimy wzmacniacz. Jeszcze przed sezonem grzewczym czeka nas wymiana pieca, którym ogrzewamy kościół i dom parafialny, gdyż dotychczasowy ma już trzydzieści lat i jest już mało wydajny.
  8. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie naszej rodziny parafialnej, za ofiary. Podczas wakacji gościliśmy wielu księży i osoby świeckie zbierające ofiary na różne zbożne cele. Za otwarcie serc, wsparcie tych inicjatyw, niech Bóg obficie wynagrodzi.
  9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów rozpoczynającego się tygodnia.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *