6 września – XXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. We wtorek Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci. Po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
  2. Również we wtorek Święto Narodzenia NMP. Zechciejmy uświęcić dzień urodzin Matki Najświętszej poprzez udział w Eucharystii oraz akty pobożności, uczynki miłosierdzia ofiarowane w tym dniu właśnie ku Jej chwale.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świetej o 11:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy wszystkich uczniów!
  4. W niedzielę, 13.09. rocznica objawień fatimskich. Różaniec, procesja z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej o 17:00.
  5. Przygotowanie do życia eucharystycznego (I spowiedzi i Komunii Świętej) oraz do bierzmowania trwa dwa lata. Rodziców dzieci z klas II prosimy o zapisy do końca września w zakrystii po Eucharystii o 11:30. Osoby z klas VII oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisanie się u ks. Pawła Szelocha.
  6. Ks. Paweł Szeloch, ks. Daniel Majchrzak wraz z biurem podróży Wybrzeże bis zapraszają na Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach: 24-26.09.2020 r. W programie oprócz Częstochowy: Licheń, Pniewy, Kalisz, Gidle. Zgłoszenia u ks. Pawła Szelocha.
  7. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.
  8. Solenizantom i Jubilatom niech dobry Bóg błogosławi.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *