13 września – XXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś podczas Mszy Świętej o 11:30 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy wszystkich uczniów!
  2. Również dzisiaj, 13.09. rocznica objawień fatimskich. Różaniec, procesja z figurą Matki Bożej po Mszy Świętej o 17:00.
  3. Przygotowanie do życia eucharystycznego (I spowiedzi i Komunii Świętej) oraz do bierzmowania trwa dwa lata. Rodziców dzieci z klas II prosimy o zapisy do końca września w zakrystii po Eucharystii o 11:30. Osoby z klas VII oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisanie się u ks. Pawła Szelocha.
  4. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża, zaś we wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Są to imieniny naszej siostry Dolorosy, posługującej w zakrystii. Podczas wieczornej Mszy Świętej będziemy za nią się modlić.
  5. W piątek Święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski oraz polskich dzieci i młodzieży, a także służby liturgicznej. W tym dniu polecajmy Bogu przez wstawiennictwo tego świętego naszą Ojczyznę. Módlmy się również za młode pokolenie oraz, by w naszej parafii nie brakowało mężczyzn i chłopców posługujących przy ołtarzu.
  6. Prosimy o wyłączanie lub wyciszanie telefonów w kościele. Gdy jednak zdarzy się, że zapomnimy i zadzwoni, prosimy nie wybiegać, lecz wyłączyć telefon. Niech zwłaszcza podczas Eucharystii nic nas nie rozprasza, a Pan Bóg będzie przed wszystkimi i wszystkim.
  7. Zachęcamy do nabywania kalendarzy na rok 2021 w sklepiku parafialnym.
  8. Dziękujemy za modlitwę w intencji nas – kapłanów, za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej oraz ofiary.
  9. Solenizantom i Jubilatom życzymy łask Bożych.

Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *