20 września – XXV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś podczas Eucharystii o 11:30 będzie miało miejsce uroczyste przyjęcie mężczyzn z naszego dekanatu w poczet wspólnoty Rycerzy św. Jana Pawła II. Tym samym grupa ta rozpocznie swoją formację.
  2. Przygotowanie do życia eucharystycznego (I spowiedzi i Komunii Świętej) oraz do bierzmowania trwa dwa lata. Rodziców dzieci z klas II prosimy o zapisy do końca września w zakrystii po Eucharystii o 11:30. Osoby z klas VII oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania prosimy o zapisanie się u ks. Pawła Szelocha.
  3. W środę, we wspomnienie św. O. Pio swoje imieniny będzie obchodzić ks. Proboszcz Bogusław Gurgul. Zapraszamy do modlitwy podczas Mszy Świętej o 18:00, po której Solenizant zaprasza na poczęstunek do Sali św. Jana Pawła II, gdzie będzie można złożyć życzenia.
  4. W czwartek pielgrzymi z naszej parafii i Parafii pw. Bł. Michała Kozala wyruszają, by nawiedzić Częstochowę i inne ważne sanktuaria naszej Ojczyzny. Można będzie łączyć się z nimi duchowo i na falach eteru w piątek o 21:00 za pośrednictwem Radia Maryja i TV Trwam podczas Apelu Jasno-górskiego.
  5. W najbliższą sobotę adoracja z muzycznym towarzyszeniem naszego parafialnego zespołu Morze Miłosierdzia.
  6. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i czwartki od 8:00 do 9:00 oraz od zakończenia wieczornej Mszy Świętej do 19:30, a w okresie zimowym do 18:30, w soboty od 10:00 do 12:00.
  7. W ubiegłym tygodniu wymieniono wzmacniacz i prowadzono prace przy nagłośnieniu, co kosztowało ok. 5500 zł. Trwa kupowanie materiałów na docieplenie strychu. Na dzień dzisiejszy zakupiliśmy deski na sumę 13.500zł. Za wszelkie ofiary, dzięki którym możemy podejmować tyle inwestycji mówimy: Bóg zapłać!
  8. Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy otwartości w przyjmowaniu łask Bożych!

Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *