4 kwietnia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia

Autor:

 1. Chrystus zmartwychwstał! Alleluja! Radujemy się ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią, piekłem i szatanem. Dziś Msza Święta rezurekcyjna o 6:00, w związku z czym nie będzie Eucharystii o godz. 7:00. Pozostałe Msze Św. według porządku niedzielnego. Po Eucharystii o 17:00 adoracja eucharystyczna do 19:00 jak w każdą niedzielę.
 2. W kościele może przebywać jednocześnie czterdzieści osób. Każdy wchodzi do świątyni na własną odpowiedzialność.
 3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona jest też na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
 4. Oktawa Wielkanocy trwa do Niedzieli Bożego Miłosierdzia włącznie. Zachęcamy, by w tym czasie postarać się znaleźć więcej czasu na modlitwę wdzięczności Bogu, ale też na pobycie z bliskimi. W nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Od wtorku wieczorne Msze Święte o 18:00.
 6. W środę Eucharystia o 18:00 w intencji Żywego Różańca.
 7. Chorych ksiądz proboszcz odwiedzi w piątek, a księża wikariusze w sobotę.
 8. Codziennie, do niedzieli włącznie zapraszamy na godz. 15:00 do udziału w Koronce do Bożego Miłosierdzia w formie nowenny przed Świętem Miłosierdzia. W Niedzielę Miłosierdzia Koronka i adoracja o 15:00. Zapraszamy szczególnie te rodziny, które pragną oddać się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Przy tej intronizacji będzie poświęcenie obrazów Serca Jezusowego i Maryi, więc prosimy przynieść te obrazy na to nabożeństwo. Jest to również święto patronalne Caritas. Dziękujemy wszystkim, którzy są czcicielami Miłosierdzia Bożego, propagują Jego kult oraz czynią miłosierdzie wobec bliźnich, szczególnie tych najsłabszych, do czego również z resztą zachęcamy!
 9. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na obchód Uroczystości Paschalnych oraz zaangażowali się w posługę liturgiczną i muzyczną. Bóg zapłać!
 10. Dziękujemy za wszelkie ofiary na potrzeby parafii, kwiaty na dekorację kościoła oraz na potrzebujących.
 11. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy owocnie przeżytej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Jezus, który zwyciężył śmierć, grzech i smutek, napełnia nas nadzieją!

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *