6 czerwca – X Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś po każdej Eucharystii będzie można materialnie wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum za łaski, których Bóg udzielał i udziela naszemu narodowi.
  2. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele i uroczystości po Mszy Świętej o 17:00, czyli ok. 17:15, a w dni powszednie o 17:15.
  3. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa rozpoczyna dni eucharystyczne, zwane oktawą Bożego Ciała. Procesje w dni powszednie o 17:15 rozpoczynają się nabożeństwem czerwcowym, a dziś po wieczornej Mszy. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów również w te dni.
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie zapraszamy do udziału w Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest to również dzień modlitw o uświęcenie kapłanów.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Trwa zbiórka zabawek, środków czystości dla Fundacji Małych Stópek. Zachęcamy do włączenia się.
  7. W ramach duchowych przygotowań do jubileuszu Odkupienia w 2033 roku zainicjowano akcję modlitwy pokutnej. 1 lipca w Gietrzwałdzie odbędzie się kolejna stacja modlitewna. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tej modlitwie prosimy o kontakt z Panią Joanną, której nr telefonu jest na plakacie lub z Panem Kazimierzem, tel. 502 362 517.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary oraz zaangażowanie, szczególnie w organizację obchodów Bożego Ciała.
  10. Niech Bóg błogosławi Jubilatom i Solenizantom.

Ks. Bogusław Gurgul
proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *