7 listopada – XXXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy Świętej o 13:00.
 2. Wieczorne Eucharystie w dni powszednie o g. 17:00.
 3. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z kl. III we wtorek o 17:00.
 4. Również we wtorek wieczorna Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
 5. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o 10:00 z udziałem władz miasta, służb mundurowych i orkiestry marynarki wojennej. Po Eucharystii na pl. Słowiańskim dalsze uroczystości patriotyczne. Pamiętajmy, nie tylko w tym pięknym dniu, o modlitwie za Polskę.
 6. 12.11. rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas na Uroczystość Chrystusa Króla – Patrona parafii. Stosowne modlitwy będą po Mszy Świętej wieczornej.
 7. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Są na nich konkretne daty. Prosimy wypisywać imiona zmarłych w mianowniku, czyli np. Stanisław – mężczyzna, Stanisława – kobieta. Kartki z ofiarą prosimy składać do skrzynek z napisem: wypominki.
 8. Od 01.11 do 08.11. lub w dowolnie wybranych przez danego wiernego osiem dni listopada (mogą być oddzielone) można uzyskać odpust za zmarłych pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Ponadto w Dzień Zaduszny lub w jeden inny dowolnie wybrany dzień listopada, by otrzymać ten odpust wystarczy nawiedzić kościół lub kaplicę odmawiając Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Te konkretne odpusty można uzyskać tylko za zmarłych.
 9. W piątek o godz. 18.30 oraz w sobotę o godz. 9.00 Msza święta w Rycie Trydenckim.
 10. W każdą niedzielę listopada procesja za zmarłych o 15:00 na cmentarzu. Modlitwie przewodniczą kapłani z parafii lewobrzeża Świnoujścia. Nie będzie w tym dniu Koronki w kościele.
 11. Wyjazd na pielgrzymkę do Torunia na trzydziestą rocznicę działalności Radia Maryja w terminie: 03-05.12. W programie nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Skępem. Zapisy do 22.11.
 12. Zachęcamy do lektury Gazetki Parafialnej, w tym tygodniu ****.
 13. Za wszelkie ofiary, szczególnie na ołtarz i zaangażowanie w życie parafii mówimy: Bóg zapłać!
 14. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *