8 maja – IV Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

 1. Trwa maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe ku czci NMP z litanią loretańską w niedziele po wieczornej Eucharystii, czyli ok. 17:50, od poniedziałku do piątku o 17:15, w soboty przy figurze Matki Bożej na zewnątrz kościoła o 17:30. Zapraszamy!
 2. Dziś zebranie rodziców dzieci „rocznicowych”, a we wtorek o 16:15 spotkanie tych dzieci.
 3. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. Prośmy Boga o pokój, pomyślność i Boży ład w naszej Ojczyźnie.
 4. W każdy poniedziałek maja zapraszamy na Apel Jasnogórski przy rozważaniach św. Ludwika Grignon de Montfort. Rozpoczęcie modlitwy o 20:30, zakończenie Apelem o 21:00.
 5. Eucharystia w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej, Patronki Dobrej Śmierci we wtorek o 18:00, następnie spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
 6. Próby dzieci pierwszokomunijnych w środę i czwartek o 16:00. W sobotę o 15:00 odnowienie przyrzeczeń i I spowiedź święta, a w niedzielę o 10:00 grupa dzieci po raz pierwszy będzie w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Otoczmy ich oraz ich rodziców naszą modlitwą.
 7. W piątek rocznica objawień fatimskich. Po Eucharystii procesja wokół świątyni z figurą Matki Bożej
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w przyszłą niedzielę po Mszy o 13:00.
 9. Komitet inicjatywy ustawodawczej „Aborcja to zabójstwo” podjął akcję zbierania podpisów o zmianę ustawy z 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie człowieka od poczęcia. Chętnych do wsparcia tej inicjatywy prosimy o złożenie podpisu na liście w sklepiku.
 10. Parafianie organizują wyjazd do Medjugorje w drugiej połowie sierpnia. Koszt to ok. 2000 zł. Więcej informacji w sklepiku, u p. Jadwigi. Można tam również zostawić swoje intencje, które pielgrzymi będą omadlać.
 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii i świątyni oraz za wszelkie zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty.
 12. Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy obfitych łask od Pana.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *