8 sierpnia – XIX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Dziś posługę Słowa pełni w naszym kościele ks. Mariusz Zybura. Zachęcamy do wsparcia jego parafii na Ukrainie, co będzie można uczynić po Mszach Świętych.
 2. We wtorek wieczorna Eucharystia w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
 3. W piątek dzień fatimski. Adorację piątkową zakończymy modlitwą różańcową, zaś po Mszy Świętej o 18:00 procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zabierzmy świece.
 4. Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie wieczory organowe. W piątek o 19:00 kolejny koncert. Wystąpi prof. Tomasz Adam Nowak.
 5. W tym tygodniu przeżywać będziemy w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – współpatronki Europy, we wtorek św. Wawrzyńca, w środę św. Klary, a w sobotę św. Maksymiliana Marii Kolbego, którego relikwie znajdują się w naszej świątyni.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na zakończenie każdej Mszy Świętej poświęcimy zioła i kwiaty. Jest to również narodowe Święto Wojska Polskiego w rocznicę bitwy warszawskiej.
 7. W tym dniu będzie u nas pełnić posługę Słowa ks. dr Marek Zołoteńki z Wałbrzycha. Będzie można wesprzeć materialnie budowę kościoła dla parafii, której ks. Marek jest proboszczem.
 8. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary, zaangażowanie i życzliwość.
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.
 11. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *