1 sierpnia – XVIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
 2. W środę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona kapłanów, a zwłaszcza proboszczów. Pamiętajmy w modlitwie o kapłanach, szczególnie o Księdzu Proboszczu.
 3. W środę wieczorna Eucharystia w intencji wspólnoty Żywego Różańca, a po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
 4. W czwartek podczas nabożeństwa o 17:30 i godziny świętej o 23:00 będziemy uwielbiać Boga za dary Eucharystii i kapłaństwa, a także prosić za powołanych i o nowe powołania do szczególnej służby w Kościele.
 5. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii. W tym dniu wypada również pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagradzająca, po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego i droga krzyżowa) oraz o 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak w każdy piątek od g. 15:00 do wieczornej Mszy.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca ks. Paweł Olewiński odwiedzi chorych, po Eucharystii wieczornej adoracja z różańcem i medytacją w duchu wynagro-dzenia Niepokalanego Serca NMP.
 7. W przyszłą niedzielę ks. Mariusz Zybura będzie u nas głosić homilie. Zachęcamy również do wsparcia jego parafii na Ukrainie, co będzie można uczynić po Mszach Świętych.
 8. Wakacje to czas wypoczynku, radości, ale też refleksji, spotkania z Bogiem, duchowej odnowy. Zachęcamy do spowiedzi, która jest w niedziele podczas wszystkich Eucharystii, w dni powszednie rano od 6:45 i podczas Eucharystii i wieczorem już od 17:30. W piątki spowiedź popołudniowa już od 15:30. Jest również możliwość umówienia się z kapłanem na dłuższą spowiedź lub duchową rozmowę.
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie w życie parafii.
 10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej i zakupów w naszym parafialnym sklepiku.
 11. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych, a wszystkim Parafianom i Gościom bezpiecznego i błogosławionego przeżywania letnich tygodni.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *