9 kwietnia 2023 r. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Ogłoszenia

Autor:

1. Niedziela Zmartwychwstania Pana Jezusa, którą przeżywamy, ukazuje nam zwycięstwo Jezusa nad grzechem, nad śmiercią i szatanem. Niech nam też przypomina, że z Jezusem Zmartwychwstałym możemy pokonać wszystko co nas niszczy. Jednocześnie ta Niedziela rozpoczyna oktawę Wielkanocną, która zakończy się w najbliższą Niedzielę Bożego Miłosierdzia.

2. Zapraszamy codziennie do przyszłej Niedzieli o godz. 15.00 na Nowennę do Bożego Miłosierdzia.

3. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy wykonaniu dekoracji na ten czas Świąt Wielkanocnych. Wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty i dekorację świąteczną, a także wszystkim, którzy poprzez torby miłosierdzia i jałmużnę wielkostadną wsparli nasz Caritas, aby przynieść świąteczną pomoc potrzebującym.

4. We wtorek o godz. 18.00 katecheza dla dzieci komunijnych w salce na plebanii.

5. W środę o godz. 18.00 Msza Święta Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II, a po niej spotkanie formacyjne. Mężczyzn chętnych do doskonalenia swojej wiary na wzór św. Jana Pawła II prosimy o kontakt z ks. proboszczem.

6. We czwartek po Mszy Świętej Droga Światła, która jest kontynuacją Drogi Krzyżowej. Drogi Światła będziemy przeżywać przez cały czas okresu wielkanocnego.

7. W piątek po Mszy Świętej katecheza dla dorosłych z cyklu „Tradycja: fakty i mity” w sali św. Jana Pawła II. Tym razem temat spotkania to: „Wolność i samodyscyplina”.

8. W sobotę o godz. 9.00 Msza Święta w rycie trydenckim.

9. Pozdrawiamy wszystkich, którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać swoje jubileusze bądź imieniny. Niech Zmartwychwstały Pan Jezus pomaga Wam przezwyciężać Wam wszelkie trudności.

10. Wyrazy wdzięczności składamy Wam Drodzy Parafianie i Goście za wszelkie wsparcie naszego Sanktuarium i nas kapłanów – wsparcie zarówno duchowe, jak i materialne.

11. Niech Zmartwychwstały Pan Jezusa błogosławi nam na owoce Świąt Wielkanocnych.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.