1 kwietnia 2018 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Chrystus zmartwychwstał! Alleluja! Radujemy się ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią, piekłem i szatanem. Dziś Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6:00, w związku z czym nie będzie Eucharystii o godz. 7:00. Pozostałe Msze Św. według porządku niedzielnego.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone także na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. Msze Święte w dni powszednie o godz. 7:00, 7:30, a wieczorem o 18:00!

4. Oktawa Wielkanocy trwa do Niedzieli Bożego Miłosierdzia włącznie. Zachęcamy, by w tym czasie postarać się znaleźć więcej czasu na modlitwę wdzięczności Bogu, ale też na pobycie z bliskimi. W nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych w środę o 16:15.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy Św. wieczornej modlitwa o powołania. Godzina święta od godz. 23:00 do 24:00. W piątek Msze Św. o 7:00; 7:30: 9:00 (wynagradzająca, po niej Droga Krzyżowa) oraz wieczorem o 17:00 i 18:00. W sobotę po porannej Eucharystii udamy się do chorych z posługą, a po Mszy wieczornej adoracja do 21:00 z modlitwami pierwszosobotnimi.

7. Codziennie zapraszamy na godz. 15:00 do udziału w Koronce do Bożego Miłosierdzia w formie nowenny przed Świętem Miłosierdzia.

8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w Niedzielę Bożego Miłosierdzia – 08.04.2018r. po Mszy Świętej o godz. 17:00 w sali św. Jana Pawła II.

9. Wyjazd na Marsz dla Życia 15.04.2018 r. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym radosnym, barwnym orszaku obrońców życia, a jednocześnie dania świadectwa wiary i wierności Bożym wartościom.

10. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na obchód Uroczystości Paschalnych oraz zaangażowali się w posługę liturgiczną i muzyczną. Bóg zapłać!

11. Dziękujemy za wszelkie ofiary na prowadzone remonty oraz na potrzebujących.

12. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy owocnie przeżytej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Jezus, który zwyciężył śmierć, grzech i smutek, napełnia nas nadzieją!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz